Blog

 
 
City Baby Care BLOG

Blog o škôlke, o živote s malou škôlkarkou, o veciach nad ktorými si rodičia budúcich škôlkarov lámu hlavy, ktorý by im mal pomôcť zorientovať sa v množstve informácií týkajúcich sa škôlok a rodičovstva ako takého.

 
 

Kde je tá moja správna škôlka?


     Posted by Zuzana, utorok, 25 jún 2013

Sama som prekvapená, akí precízni dokážu byť ľudia a koľko času venujú napríklad výberu dovolenky. Surfujú po internete, čítajú recenzie hotelov, preverujú referencie známych a nechajú si vypracovať niekoľko ponúk od cestovných kancelárií a agentúr. A to kvôli pár dňom v roku. A čo potom výber škôlky? Veď ten je "len" na niekoľko rokov... 

Celý článok...
 

Kritériá pre výber správnej škôlky


     Posted by Zuzana, piatok, 07 jún 2013

 

Je veľa mamičiek, ktoré si rodičovstvo naplno užívajú a sú rady, že môžu so svojim drobčekom stráviť doma plné 3 roky. Niektoré sú zase z pracovných či finančných dôvodov prinútené vrátiť sa do práce a ukončiť tak rodičovské dovolenku skôr, iné zase reflektujú na potrebu svojho dieťaťa, ktorou je prirodzená túžba stretávať sa s inými detičkami a tráviť v kolektíve viac času ako je možné v materských centrách a podobných zariadeniach.  Všetky majú jedno spoločné. Keď príde TEN čas, začnú vyberať škôlku.

Celý článok...
 

Blog škôlky City Baby Care práve štartuje :-)

   
     Posted by
Zuzana, piatok, 07 jún 2013


Možno ste si pri prezeraní našej stránky položili otázku, prečo(alebo načo?) by škôlka mala mať blog. Veď priestor na oznámenie noviniek je hneď v úvode, majú kategóriu prečítajte si... A tam to celé začína.

 

Celý článok...
 
 
 
Autori článkov

Zuzana

 

Najprv vyštudovaná technologička, potom členka managementu v nadnárodnej farmaceutickej firme, teraz riadim škôlku...moja cesta životom je zvláštne kľukatá, ale o to zaujímavejšia. Nech som kde len chcem, všade som a vždy zostanem hlavne MAMINOU :-)