Halloween party

 
 

Halloween party

 

 

Začalo sa to ako celkom bežný deň v škôlke...

Začali prichádzať rodičia (veľmi nás potešila aktívna účasť nie len mamičiek, ale aj oteckov! a pomohli svojim ratolestiam premeniť sa na krásne rozprávkové bytosti. Prišli medzi nás Víla, Kovboj, Lienka, Opravár autíčok, Motýlik aj Operný spevák a všetkých strážil Ninja Bojovník. Niektorí z našich drobčekov bohužiaľ kvôli chorobe chýbali, o to viac ich týmto pozdravujeme!

Začala sa prezentácia masiek, všetky boli krásne a nápadité A potom sa detičky s rodičmi rozpŕchli na stanoviská, kde ich čakal kopec zábavy. Asi najväčší úspech mali triedenie lentiliek podľa farby a čarovné vykrajovanie z plastelíny. Samozrejme bolo nachystané aj chutné občerstvenie, nechýbala torta s čokoládovou pavučinou, za ktorú patrí veľká vďaka pani učiteľke Tündi.

Všetci sa výborne zabávali, rodičia spolu aj porozprávali, deti vyšantili ale...ten pravý záver večera nás ešte len čakal... Každá rodina dostala lampión šťastia, na ktorý napísala svoje prianie. Potom sme sa všetci obliekli, a vonku postupne vypustili svoje  lampióny. Každý sme vyprevadili potleskom a kývaním. Krásnu atmosféru dotvoril už zmenený zimný čas, lebo večer sú modré, žlté a červené želania vznášajúce sa k oblohe naozaj nádherné...

Veľmi nás teší, že po 3 mesiacoch od otvorenia našej škôlky sa už sformoval kolektív veselej triedy juniorov a že rodičia sa radi a ochotne zapojili v tomto type akcie. Pomohli tak vyčarovať úsmev na detských tváričkách, a tie krásne plamienky v očkách, za čo im ďakujeme.

Veríme, že sa z Halloweenu v City Baby Care stane tradičná akcia, a že o rok, sa všetci (nie len detičky) uvidíme v maskách! ;-)

Team City Baby Care