Veselé oslavy v našej škôlke

 
 

Veselé oslavy v našej škôlke

Veselé oslavy narodenín v našej škôlke a ešte veľa iného, čo priniesol mesiac február...

A február je za nami. Tento mesiac bol plný snehu, ktorý veru poriadne potrápil šoférov, ale v našej škôlke bolo aj napriek kalamite poriadne veselo. Veď každý týždeň malo niektoré z našich detičiek narodeniny, alebo meniny a tak sme v škôlke veľa oslavovali.

Na oslave v našej škôlke nemôže chýbať torta, spev, darčeky, krásna balónová výzdoba a samozrejme veľa zábavy. Bolo krásne vidieť, ako sa detičky tešia a zabávajú. Detská diskotéka, pyžamková párty, Minnie a Cars, či karneval. Toto boli témy osláv, ktoré pani učiteľky nachystali, takže o zábavu bolo postarané. Fotky si môžete pozrieť aj v našej galérii. Pani učiteľky tiež detičkám upiekli úžasné torty, ktoré krásne ozdobili a každé sfúknutie sviečky sprevádzal radostný potlesk.

Detičky už tušili, že torty nie len výborne vyzerajú (lentilková výzdoba bola veľký hit) ale aj chutia. A tak keď sme pomohli oslávencom nakrájať tie pochúťky, škôlkou sa už ozývalo "my chceme jesť!". Spokojné štrnganie lyžičiek o tanieriky sa skončilo až keď sa zjedlo všetko, do poslednej omrvinky :-)

Pomedzi oslavy sa však stihli detičky v škôlke aj veľa zaujímavého dozvedieť a vytvoriť krásne veci. Pomocou bábik sme spoznali časti ľudského tela, z vystihovačiek sme vytvorili veselé tváričky. Ako veľké filmové hviezdy sme v škôlke namiešali masu zo sádry a vody a namočili do nej malé ručičky našich umelov a umelkýň. Keď sa odliatky vysušili, pršteky sme pomaľovali jednotlivými farbami. Na Valentína detičky prekvapili rodičov krásnymi pozdravmi, ktoré mali vo vnútri v srdiečku schované usmievavé tvráričky našich malých škôlkarov a srdiečkovými šperkovnicami, ktoré detičky samé vymaľovali a ozdobili trblietavým gélom a kamienkami.

Bol to krásny mesiac, plný zážitkov a zábavy. Už sa v škôlke tešíme, aké zážitky detičkám prinesie marec :-)