Redizajn Citybabycare webstránky

 
 

Redizajn Citybabycare webstránky

Možno je to touto dobou, ale zmeny sú dnes asi v „trende“ ;-) V rámci plánovaného rozšírenia našej škôlky o novú prevádzku sme začali premýšľať, ako urobiť našu web stránku ešte lepšou. Tak aby ste dostali aktuálne informácie vždy včas, vedeli, čo sa u nás deje a čo sa ešte len chystá ;-)

...prišiel čas na   redizajn www.citybabycare.sk

Snažili sme sa zachovať to najlepšie zo starej stránky, spojené s novými možnosťami ktoré ponúkol skúsený programátorský team pri tvorení  novej stránky.

A tak sme pre Vás pripravili špeciálne rodičovské zóny, kde naši registrovaní klienti získajú prístup ku fotografiám zo života škôlky, rodičovskej knižnici, zoznamu plánovaných akcií, besiedok a výletov. Učebné plány a aktuality sme vyfarbili do prehľadnej hlavnej strany, aby ste nemuseli po nich pátrať.

Veríme, že sa Vám nový dizajn páči. Samozrejme veľmi radi uvítame všetky Vaše pripomienky, názory a postrehy. Budeme Vám za ne vďační.

Tak, ako sa naše detičky učili chodiť, je pre nás aj redizajn City Baby Care  jedným z tých malých-veľkých krôčikov, ako Vám byť zase bližšie. Tak, aby ste sa mohli presvedčiť, že škôlka City Baby Care je správna voľba

Team City Baby Care