Rekordy

 
 

Rekordy

Spoznávame rekordy v City Baby Care

Nie je to tak dávno, čo na nás z televíznych obrazoviek z rôznych samolepiek pozerali zvieratká, zvláštni ľudia, videli sme výškové budovy, stavby, čudesné rastliny a prírodné úkazy, dokonca aj hračky... Všetky obrázky mali jeden prívlastok, a to že boli NAJ. Bola to reklama spoločnosti BILLA na ich knihu rekordov, do ktorej sa lepili samolepky a mohli ste sa dozvedieť veľa zaujímavého.

Dnes tieto rekordy dorazili aj do City Baby Care :-)

Detičky sa dnes po spánku poriadne posilnili výdatným olovrantom a už ich čakalo prekvapenie. Vďaka sponzorskému daru spoločnosti BILLA, respektíve ich filiálky na Karadžičovej ulici, sme dnes detičkám urobili veľkú radosť. Každé z nich dostalo svoju vlastnú knihu nálepiek rekordov. Pani učiteľky každému knihu podpísali aby si ich nepoplietli a už sa detičky mohli pustiť do otvárania balíčkov s nálepkami. Detičkám sme vysvetlili, že na druhej strane nálepiek je číslo, ktoré musia nájsť v knihe a my im pomôžeme nálepku nalepiť. Tu čakalo prekvapenie nás-dospelých... Skoro všetci naši drobci už totiž poznali čísla(chválihodné a zároveň veselé bolo ich bilinguálne čítanie, napríklad 203 two+nula+tree) a presné miesta v knihách našli viac menej samé! Pomáhali sme len minimálne ;-) O to viac nás potom čakalo čítania, lebo našim malým objaviteľom svietili očká a boli zvedaví, čo ktorý obrázok znamená. Dohodli sme sa, že každý deň v rámci poobedňajších aktivít si každý otvorí balíček s piatimi nálepkami a dozvieme sa veľa zaujímavého.

Naše poďakovanie patrí spoločnosti BILLA za tento krásny darček, ktorí nie len že detičky pobaví, ale sa aj dozvieme veľa nového :-)